Oferta pracy

• Lokalizacja: Słupca (powiat Słupecki)
• Kategoria: Praca / Oferty pracy
• Branża: Biuro / Administracja
• Forma pracy: Pełny etat
• Umowa: Umowa zlecenie
• Pracodawca: Agencja Reklamowa Waż
Opis oferty pracy:
Agencja Reklamowa Ważka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest prężną firmą w zakresie dystrybucji gadżetów reklamowych dla firm. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK HANDLOWY

Opis stanowiska
1. tworzenie ofert handlowych oraz wizualizacji w programie Corel Draw (zapewniamy szkolenie)
2. nadzór nad przebiegiem realizacji zlecenia
3. bezpośredni kontakt z Klientem
4. kontakt z dostawcami
5. dostawy towaru do Klienta
6. współpraca ze wszystkimi pracownikami w firmie

Wymagania
1. pozytywne nastawienia
2. wykształcenie wyższe lub średnie
3. sprawna obsługa komputera ( znajomość pakietu MS Office)
4. mile widziana znajomość programu graficznego CorelDRAW
5. talent do rozwiązywania problemów
6. umiejętność do podejmowania decyzji
7. odpowiedzialność
8. zdolności organizacyjne i chęć podejmowania inicjatywy
9. umiejętność szybkiego uczenia się oraz dostosowywanie się do nowych warunków
10. prawo jazdy kategorii B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu

Oferujemy
1. pracę w młodym zespole i w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
2. przyjazną atmosferę w pracy
3. gwarantujemy rozwój osobisty
4. wyjazdy integracyjne
5. komfortowe warunki pracy
6. praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 – 15:30
7. praca na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na stałe

Zapraszamy do składania aplikacji na adres mailowy:
k.dzwoniarska @ prezent-upominek.pl

„nie chcemy zatrudniać Ciebie za to kim jesteś ale za to kim możesz być”