„Milionerzy” w Warszawie…

W kwietniu br. klasy trzecie „Ekonomika”,wybrały się do studia nagrań w Warszawie. Na początku poznaliśmy oblicza Grecji, braliśmy udział w nagraniu części programu „The Wall”(„Wygraj marzenia”).
Następnie po krótkiej przerwie wzięliśmy udział w nagraniu programu „Milionerzy”.
Ten program to jednak nie tylko fantastyczna, a wręcz kultowa rozrywka dla wszystkich. Na całym świecie jest ponad 150 zwycięzców głównej nagrody. My mogliśmy obserwować jak wygląda nagranie trzech odcinków, a także kibicować uczestnikom i pomóc im poprzez głosowanie, gdy oni wybrali jedno z kół ratunkowych czyli pomoc publiczności, niestety publiczność nie wygrywa 🙁
Atmosfera panująca w studiu nagrań sprawiła, że z chęcią wybralibyśmy się tam ponownie, a to za sprawą prowadzącego czyli – Huberta Urbańskiego, szkoda tylko, że nie lubi zdjęć ::((.
Podczas gry uczestników mogliśmy odczuć napięcie i podekscytowanie, a także radość gdy znaliśmy odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytania.
Kto wie może w przyszłości ktoś z nas wybierze się do studia „Milionerów” nie jako widz ale już jako uczestnik? Ten dzień był dla nas bardzo udany i dostarczył nam mnóstwa wrażeń, których na pewno nie zapomnimy. Dostarczył nam również wiedzę o metodach i technikach nagrywania programów telewizyjnych, którą, być może, wykorzystamy jako technik organizacji reklamy.

Sandra Ruckborn – uczennica klasy 3b
Ewa Ulatowska – wychowawca klasy