INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO

        27 października, tradycyjnie w ZSP w Zagórowie, odbyła  się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w Powiecie Słupeckim. Podczas Inauguracji podsumowano zmagania sportowców w roku szkolnym 2017/18. Nasza szkoła zajęła w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych II miejsce.

  W KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO (LICEALIADA) WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 WEDŁUG ZDOBYTYCH PUNKTÓW  zajęliśmy bardzo wysokie 25 miejsce /260 sklasyfikowanych szkół.

Obraz może zawierać: 1 osoba, boisko do koszykówki  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i boisko do koszykówki

 

      Po zakończeniu uroczystości rozpoczęły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe rangi powiatowej, a mianowicie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasze dziewczęta w składzie: Kubacka Sylwia, Włosiniak Klaudia, Machnikowska Joanna, Kołodziejczak Magdalena, Kruszka Alicja, Sikorska Agnieszka, Antczak Weronika, Łukowska Nadia, Laskowska Weronika, Zielińska Karolina, Blejwas Natalia,  Parus Patrycja  zajęły III miejsce.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Chłopcy zajęli IV miejsce. W sztafecie reprezentującej naszą szkołę znaleźli się: Ciesielski Jakub, Radecki Mateusz, Rybarczyk Dominik, Sadłocha Kacper, Sroka Kamil, Sypniewski Miłosz, Wiśniewski Eryk, Staszak Łukasz, Lenartowski Adrian, Zaparty Kacper.

 

Opiekunowie:  Ewa Bury i Ryszard Karasiński                                                            Opracowała: Ewa Bury