Uczniowie w Banku PKO BP…

Klasy drugie w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości odwiedziły placówkę Banku PKO BP w Słupcy. Młodzież miała możliwość obejrzenia banku „od środka”.
Absolwentka naszej szkoły Pani Elżbieta Kwaśniewska opowiedziała o usługach bankowych skierowanych dla gospodarstw domowych zwłaszcza dla młodych konsumentów. W szczególności młodzież była zainteresowana usługami mobilnymi. Pani kierownik omówiła zakres działań poszczególnych komórek organizacyjnych. Zwróciła również uwagę na dress code obowiązujący w banku.
Następnie kierownik usług bankowych dla firm Pan Rafał Rosicki przedstawił ofertę usług bankowych dla przedsiębiorstw. Młodzież dowiedziała się jak założyć konto firmowe, jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać kredyt, co to jest leasing i factoring.
Wycieczka była bardzo udana. Spotkaliśmy tam kilku naszych pracujących absolwentów.
Dziękujemy za zaproszenie do placówki, która łączy profesjonalizm z nowoczesnością i wspiera edukacyjną misję naszej szkoły.