Technik żywienia i usług gastronomicznych
Technik ekonomista
Technik organizacji reklamy
Technik logistyk

Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

  1. Przedmioty matematyczno-przyrodnicze:

– Półfinał konkursu „Supermatematyk”

Laureatami eliminacji powiatowych konkursu zostali:

W kategorii klas pierwszych:

– uczniowie z klasy I A: Krzysztof Gorzelańczyk, Adam Krych, Barbara Sypniewska,

– uczeń z kl. I L – Wiktor Kotarski

oraz w kategorii klas drugich i trzecich:

– Klaudia Działak z kl. II L

– Julia Andryszak z kl. III L.

– Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Euklides”

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 7 uczniów z klas II i III technikum. Najwyższe wyniki uzyskały:

Klaudia Działak z klasy II L – I miejsce

Julia Andryszak z klasy III L – II miejsce.

Uczennice uzyskały wyniki, które kwalifikowały do kolejnego etapu konkursu.

Klaudia Działak oraz Julia Andryszak będą reprezentowały szkołę w eliminacjach rejonowych w Nowym Tomyślu.

  1. Przedmioty zawodowe:
Olimpiada/konkurs/turniej Rezultat
Olimpiada Logistyczna Etap okręgowy 8 osób
Olimpiada Przedsiębiorczości Etap szkolny
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Etap szkolny
Konkurs na najpiękniejszy stół Bożonarodzeniowy Wyróżnienie
Olimpiada Wiedzy Handlowo – Menadżerskiej Etap okręgowy 2 osoby

 

  1. Przedmioty humanistyczne:

– Wielkopolski Konkurs Wierszy i Pieśni Patriotycznych:

– Katarzyna Jabłońska (etap powiatowy (poezja)

– Paulina Ławniczak – laureatka etapu powiatowego; II miejsce na etapie wojewódzkim (pieśń)

  1. Sport:

1 miejsce w powiecie i 5 miejsce w rejonie dziewcząt w drużynowym tenisie stołowym (Weronika Grzelak, Kamila Cicha, Wiktoria Antczak, Patrycja Pietrzak)

1 miejsce w powiecie i 5 miejsce w finale wojewódzkim dziewcząt w drużynowym badmintonie (Katarzyna Zysk, Wiktoria Dudek, Natalia Blejwas)

2 miejsce w powiecie dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych

awans do finału wojewódzkiego w mistrzostwach w lekkiej atletyce:

Barbara Sypniewska (2 miejsce na 100m), Bartosz Kapela (1 miejsce na 400m), Wojciech drop (1 miejsce na 800m), wiktoria Pijacka (2 miejsce na 400m), Karolina Zielińska (2 miejsce na 800m), sztafeta dziewcząt 4x100m (1 miejsce), sztafeta szwedzka chłopców (1 miejsce)

 

Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze roku szkolnego 2015/2016

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo- Menedżerskich

  • Małgorzta Kobylarek kl.2a- wyróżnienie na etapie okręgowym
  • Opiekun p. E .Ulatowska

Olimpiada Konsumencka

  • Klasy 2a,2b.2l etap szkolny
  • Opiekun- p. A. Raczkowska

Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy

  • Monika Grzelak, Dominika Radłowska, Olga Szczepankiewicz, Piotr Grudziński, Mateusz Waliszewski
  • Opiekun p. H. Pińska

„Konkurs fotograficzny WSB  „Bibliotekarz inny niż myślisz”

  • Kamila Cicha, Jakub Hyży – wyróżnienie
  • Opiekun p. H. Pińska

Olimpiada Innowacji Technicznych i i Wynalazczości

  • Julia Andryszak, Natalia Nowak – II miejsce w etapie okręgowym w kategorii ekologicznej,
  • Julia Andryszak, Natalia Nowak, Anita Mackowiak – II miejsce drużynowo w etapie okręgowym
  • Opiekun p . R Piotrowska- Woźniak

Turniej Talentów „ Akadenmia Księgowego

  • Katarzyna Ignaczak i Eunika Karwacka – finalistki konkursu międzywojewódzkiego
  • Opiekun K. Rejer

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

  • Kamil Mikołajczyk , Wiktoria Nowak, Kacper Rewers- I, II, III miejsce
  • Opiekunowie p. A. Herudzińska, U. Szymczak – Czarcińska

Olimpiada matematyczna „Sowa Matematyczna”

  • Kamil Mikołajczyk, Wiktoria Nowak, Weronika Raczyński, Alicja Kruszka
  • Opiekunowie p. A. Herudzińska, U. Szymczak- Czarcińska

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

  • Tomasz Dominiak, Monika Chojnacka, Jakub Witek – najwyższe wynik w konkursie szkolnym,
  • Opiekunowie p. A. Herudzińska, U. Szymczak- Czarcińska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016

  • Sandra Pawlak, Kamila Cicha, Alicja Kruszka- najwyższe wynik w konkursie szkolnym
  • Opiekunowie p. A. Herudzińska, U. Szymczak- Czarcińska

 Konkurs „Zbiórka odpadów niebezpiecznych – bateria małogabarytowa”

  • Wszystkie klasy – etap szkolny
  • Opiekun p. Przygocki

Międzypowiatowy Konkurs Taneczny w Kleczewie

  • Kamila Cicha, Sebastian Kruszyna, Krystian Łuczak
  • Opiekun p. S. Zawrot

Liga Okręgowa z Kbks-u

  • Aleksander Kluga- I miejsce – okręg
  • Opiekun p. Maciej Halaba

XV Powiatowy Turniej Wiedzy o Ochronie Środowiska

  • Małgorzata kobylarek , Sandra Pawlak, Mateusz Czajkowski- etap powiatowy
  • Opiekun p. P. Przygocki

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szachy

  • Jacek Jarmuż, Adrian Purol, Michał Pakuła, Julia Andryszak – etap wojewódzki
  • Opiekun p . P .Przyopcki

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – bieg na orientację

  • Żaneta Wielgosik, Wiktoria Pijacka, Wiktoria Dudek, Alicja Kruszka, Karol Rydzewski, Fryderyk Siepielski, Tomasz Wroński, Tomasz Rosiński- etap wojewódzki
  • Opiekun p. P.Przygocki

Konkurs – zbiórka odpadów niebezpiecznych- baterie małogabarytowe

  • Zepół Szkół Ekonomicznych – I miejsce w konkursie powiatowym
  • Opiekun P. P.Przygocki


Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2015/2016

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Klasa 4a- 4 uczniów, 3a – 4 uczniów, 2a- 6 uczniów, 4ż- 1 uczeń etap szkolny
  • Opiekun- p. A. Raczkowska

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Klasa 4a- 8 uczniów, 3a – 2 uczniów, 2a- 2 uczniów, 2b-10 uczniów, 2l – 17 uczniów
  • Opiekun- p. A. Raczkowska

Olimpiada o żywności i żywieniu

  • Karina Nowaczyk, K, Smarzyński – m-ce 18 i 20 na 52
  • Opiekun p. R.Rajzner

„Wielkopolski konkurs na najpiękniejszy stół Bożonarodzeniowy”

  • Krzysztof Smarzyński i Martyna Wróbel – wyróżnienie
  • Opiekun p. B. Głuszczuk

Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny „Black Box”

  • Monika Bartoszczak , Jan Słowiński – wyróżnenie
  • P. A.Rajzner

Olimpiada Logistyczna

  • Mateusz Kołodziejski, Kamila Kaczmarek, Miłosz Adamski, Szymon Olejniczak- etap okręgowy
  • Opiekun p . R Piotrowska- Woźniak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Euklides

  • Klasa 3ż- 2 uczniów, klasa 2l- 1uczeń, klasa 3a – 4 uczniów – etap szkolny
  • Opiekunowie p. K.Markiewicz, A, Herudzińska, U. Szymczak- Czarcińska

Powiatowy Konkurs Recytatorski Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej

  • Kamila Sokołowska, Jakub Hyży 1b– III m-ce
  • Opiekun p K. Maciocha

Konkurs fotograficzny „Przyroda obok nas”

  • Damian Błaszczyński kl.3l – nagroda główna na etapie rejonowym
  • Opiekunowie p. S. Barciszewska i P. Przygocki

Konkurs „Parki narodowe w Polsce”

  • Natalia Nowak kl. 3l – I m-ce w konkursie szkolnym szkolny
  • Opiekunowie p. S. Barciszewska i P. Przygocki

Konkurs „Zbiórka odpadów niebezpiecznych – bateria małogabarytowa”

  • Wszystkie klasy – etap szkolny
  • Opiekun p. Przygocki

Konkurs Literacki „W moim magicznym miejscu”

  • Joanna Sąsiadek klasa 3b- etap powiatowy
  • Opiekun p. J.Fałdzińska

Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości”

  • Graczyk Sebastian, Nowak Natalia, Aleksander Kluga- II miejsce – okręg
  • Opiekun Maciej Halaba

Szkolna Liga Strzelecka z Kbks-u, zawody okręgowe

  • Chłopcy: Sebastian Graczyk –II miejsce, Aleksander Kluga – III miejsce
  • Dziewczęta: Natalia Nowak – I miejsce
  • Opiekun Maciej Halaba

Konkurs na najsmaczniejszy makowiec

  • Przedstawiciele wszystkich klas – eliminacje szkolne , zwycięzcy klasa 4ż, 3a i 2ż
  • Opiekun Barbara Głuszczuk, A.Rajzner

Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze 2014/2015

 

Turnieju Talentów – Akademia Księgowego

  • Dawid filipowski, Paulina Busse, Rafał Pirucki, Finaliści
  • Opiekun Katarzyna Rejer

Turnieju Wiedzy i umiejętności Handlowo-Menedżerskich

  • Eunika Karwacka, Rafał Pirucki – Finaliści
  • Opiekun Ewa Ulatowska

Wielkopolski Konkurs „Najpiękniejszy stół świąteczny”

  • Krzysztof Smarzyński, Martyna Wróbel
  • II miejsce
  • Opiekun Barbara Głuszczuk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

  • Klaudia Książczak
  • Najwyższy wynik w szkole
  • Opiekun Krystyna Markiewicz

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

  • Jacek Jarmuż – kl. II a
  • Najwyższy wynik w szkole
  • Opiekun Krystyna Markiewicz

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

  • Julia Andryszak – kl. II l
  • II miejsce w finale powiatowym
  • Opiekun Urszula Szymczak-Czarcińska

Konkurs Fotograficzny „Zarządzanie czasem w korkach”

  • Klaudia Książczak – II m-ce
  • Opiekun Robert Góreczny

Okręgowa Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • Natalia Nowak-finalistka
  • Opiekun Renata Piotrowska – Woźniak

Festiwal Piosenki Miłosnej

  • Jan Słowiński – I miejsce

 


Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2014/2015

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Klasa 4a-; 1a-Małgorzata Kobylarek; 3a- Eunika Karwacka, Kinga Blejwas, Daria Depczyńska
  • Rafał Pirucki – uczestnik drugiego etapu
  • Opiekunowie: Justyna Grobelna, Wanda Polska

 

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

  • Klasa 4a – nikt nie zakwalifikował się do II etepu
  • Opiekun Katarzyna Rejer

 

„Turniej Talentów – Akademia Księgowego”

  • Klasa 4a – Busse Paulina, Pirucki Rafał, Szczepaniak Marta, Dawid Filipowski, Jakubowicz Patryk  (nie ma wyników)
  • Opiekun Katarzyna Rejer

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Klasa 4a, Klasa 4d – nikt się nie zakwalifikował
  • Opiekun Henryka Pińska

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo – menedżerskich

  • Busse Paulina, Eunika Karwacka, Rafał Pirucki – po eliminacjach szkolnych -11.03 eliminacje okręgowe w Koninie
  • Opiekun Ewa Ulatowska

 

Turniej Strzelecki z okazji Święta Niepodległoośći „Święto Niepodległości”

  • Graczyk Sebastian, Nowak Natalia, Batorski Wojciech- III miejsce – okręg
  • Opiekun Maciej Halaba

 

Szkolna Liga Strzelecka

  • Sebastian Graczyk –II miejsce – powiat; Wojciech Batorski – III miejsce-powiat
  • Opiekun Maciej Halaba

 

Konkurs literacki „Nasze gniazdo”

  • Natalia Deręgowska – finalistka
  • Opiekun Joanna Fałdzińska

 

Konkurs „Zbiórka odpadów niebezpiecznych – bateria małogabarytowa”

  • Klasa Ia, Ib, Il, Iż, IIa, II l, IIIa, III l
  • Opiekun Paweł Przygocki

 

Konkurs Papieski

  • Klasa IIIa-9 osób , Klasa IVa-6 osób- nie zakwalifikowano się
  • Opiekun Sebastian Rogalski

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Klasa IIIa- 9 osób – nie zakwalifikowano się
  • Opiekun Sebasian Rogalski

 

II Wielkopolski Konkurs na „Najpiękniejszy stół świąteczny” w Żychlinie

  • Martyna Wróbel 2ż, Krzysztof Smarzyński 3ż – II miejsce
  • Opiekun Barbara Głuszczuk

 

Konkurs na najpiękniej udekorowane pierniczki

  • Przedstawiciele wszystkich klas – eliminacje szkolne
  • Opiekun Barbara Głuszczuk

 


Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze 2013/2014

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

  • I miejsce E.Karwackiej (2a)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

  • Udział w finale w Warszawie J. Jarmuża (1a)

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo- Menedżerskich

  • Udział w finale w Rzeszowie D. Filipowskiego( 3a)

 

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

  • Udział w finale w Rzeszowie M. Kobylarek (4a)

 

Konkurs z rachunkowości „Akademia księgowego”

  • Udział w finale ucz. M.Kobylarek, I.Ruszkowskiej (4a)

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • Udział w zawodach okręgowych R. Piruckiego, E. Karwackiej (2a)

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • Udział w zawodach okręgowych D. Filipowskiego (3a)

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • Udział w finale Natalii Nowak (1l)

 

Festiwal Piosenki Miłosnej

  • I miejsce zespołu J. Słowińskiego(2ż)

 

Powiatowy Turniej Wiedzy o Ochronie Środowiska

  • I miejsce ucz. M. Działak  (2a)

 

Mistrzostwa Okręgu w Chodzie Sportowym

  • III miejsce Izy Siatkowskiej (2a)

 

Konkurs fotograficzny „Zarządzanie w obiektywie”

  • Wyróżnienie na UE w Poznaniu Klaudii Książczak  (1a)

 


 Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2013/2014

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

  • 4d/h -17, 2d/h – 9; eliminacje okręgowe: Marlena Kozłowska, Emilia Przybylska
  • opiekunowie p. Ewa Ulatowska i p. Renata Woźniak

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich

  • 4a – 20, 3a – 10; eliminacje okręgowe: Iza Ruszkowska, Dawid Filipowski
  • opiekun p. Ewa Ulatowska

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  • 2a – 1, 3a – 3, 4a – 20; Łukasz Drobiniak, Eunika Karwecka, Rafał Pirucki
  • opiekun p. Alina Raczkowska

 

Olimpiada Bankowa

  • 4a – drużyna 7 osobowa
  • opiekun p. Alina Raczkowska

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

  • 4a – 16, 3a – 3, 3b – 1; Dawid Filipowski
  • opiekun p.Alina Raczkowska

 

Wielkopolski konkurs na najładniejszy stół świąteczny

  • 2ż – Jan Słowiński, 4k – Martyna Jąkalska; 1 miejsce
  • opiekun p. Anna Rajzner

 

Smaki regionu

  • 2ż – Jan Słowiński, Monika Bartoszczak, Weronika Sobczak; 2 miejsce
  • opiekun p. Anna Rajzner

 

Olimpiada z wiedzy o HIV i AIDS

  • pierwsze klasy
  • opiekun p. Aneta Gmachowaska

 

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

  • 2a – Monika Jankowska, Magdalena Kujawa
  • opiekun p. Henryka Pińska

 

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości

  • 4a – Monika Kobylarek; zakwalifikowanie się do finału
  • opiekun p. Katarzyna Rejer

 

Konkurs literacki

  • 1b – Dagmara Stachowiak; laureatka
  • opiekun p. Joanna Fałdzińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

  • 2l – 2, 2ż – 1, 3d – 3, 4a – 2, 1a – 4, 3a – 2
  • opiekunowie p. Arleta Herudzińska i p. Krystyna Markiewicz

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

  • 2l – 2, 4a – 1, 2ż – 1, 2a – 3, 1a – 5, 3a – 1
  • opiekunowie p. Arleta Herudzińska, p. Urszula Szymczak – Czarcińska i p. Krystyna Markiewicz

 

Olimpiada logistyczna

  • 4l, 3d/l, 2l; 4 osoby zakwalifikowały się do etapu okręgowego
  • opiekun p. Renata Piotrowska – Woźniak

 

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości. Liga Strzelecka z Kbks – u

  • Paweł Połatyński, Aleksander Kluga, Patryk Świercz, Filip Szklarek; 4k – I miejsce, drużyna – III miejsce
  • opiekun p. Maciej Halaba

 

Powiatowy konkurs fotograficzny ” Cztery pory roku”

  • 1ż Martyna Wróbel; I miejsce

 

Powiatowy konkurs Fotograficzny ” Blaski i cienie, Oblicze przyrody”

  • 1ż Martyna Wróbel

 


Konkursy, olimpiady i turnieje w II semestrze 2012/2013

 

39 Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

Monika Jabłońska kl.3a

Monika Kobylarek kl.3a

Natalia Pietrala kl.3a

Finalistki- zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego

Opiekun p. Renata Piotrowska_Woźniak

 

Rejonowe zawody pierwszej pomocy

Andżelika Żelek kl. 2d

Dominik Bryk kl.2d

Damian Jaworski kl. 2d

II miejsce

Opiekun p. H. Pińska

 

Okręgowa Liga Strzelecka

Paweł Połatyński kl. 3k III miejsce

Opiekun p. M. Halaba

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich

Monika Kobylarek kl.3a – wyróżnienie

Przemysław Wiechciński kl.3a

Joanna Pietrzak kl.3a

Opiekun p. E. Ulatowska

 

Finał XII Powiatowego Turnieju Wiedzy o Ochronie Środowiska w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie

Magdalena Działak kl.1a  I miejsce

Paulina Gałecka kl. 1a  III miejsce

Opiekun p. P. Przygocki

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Euklides

Łukasz Drobiniak kl. 3a wyróżnienie

Opiekun p. A. Herudzińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Łukasz Drobiniak kl. 3a

Opiekun p. A Herudzińska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Supermatematy

Dawid Filipowski  kl 2a finalista

Opiekun p. K. Markiewicz

Łukasz Drobiniak kl 3a finalista

Opiekun p. A. Herudzińska

 

Konkurs biologiczny „Rośliny i zwierzęta mokradeł zagrożone wyginięciem”

Damian Huderewicz kl.2o finalista

Opiekun p. A. Basińska

 

Konkurs biblijny

Daria Tomczak kl.1a

Daria  Depczyńska   kl.1a

Uczestniczki etapu diecezjalnego

Opiekun p. A. Basińska

 

Turniej Wiedzy Konsumenckiej

Przemysław Wiechciński kl.3a

II miejsce- etap Powiatowy

Opiekun  p. A. Raczkowska

 

Konkurs „Młody przedsiębiorca 2013” (międzyszkolny)

Izabela Ruszkowska kl. 3a I miejsce w części testowej

Opiekun p. A. Raczkowska

 


Konkursy, olimpiady i turnieje w I semestrze 2012/2013

 

Powiatowy Konkurs Literacki, „W moim małym domku”

  • Artur Michalski – laureat;
  • opiekun: Joanna Fałdzińska

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

  • uczniowie Monika Kobylarek, Joanna Pietrzak, Przemysław Wiechciński, Monika Wróbel,  zakwalifikowani do eliminacji okręgowych;
  • opiekun: Ewa Ulatowska

 

Olimpiada Logistyczna

  • wzięły udział klasy: 4d, 3d, 2d; etap szkolny

 

Olimpiada Wiedzy o Hotelarstwie

  • Weronika Krych  4h, Ilona Górniak etap okręgowy ;
  • opiekun Renata Piotrowska-Woźniak

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiada Przedsiębiorczości, Olimpiada Bankowa

  • 3a, 4a, 2a ;
  • opiekun: Alina Raczkowska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Supermatematyk”

  • Łukasz Drobiniak 3a, Monika Kobylarek 3a, Iza Siatkowska 1a,Tomasz Dominiak 1l, Filip Szklarek 1l,Dawid Filipowski 2a,  etap szkolny i powiatowy;
  • opiekunowie: Arleta Herudzińska, Krystyna Markiewicz, Urszula Szymczak-Czarcińska

 

Zbiórka odpadów niebezpiecznych-baterie małogabarytowe

  • ZSE –  I miejsce w powiecie,  Ewa  Radna  3z – I miejsce w powiecie

 

Akcja ekologiczna „Stań po zielonej stronie mocy”

  • 2a „Najlepsza klasa w tygodniu jesiennym”
  • 1l „Najlepsza klasa w tygodniu mikołajkowym” ;
  • opiekun Paweł Przygocki

Konkurs Przyrodniczy „Rośliny i zwierzęta bagien i mokradeł zagrożone wyginięciem”

  • 2o-2, 1o-5, 2a-2 ; Damian Huderewicz  zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego ;
  • opiekun Anna Basińska

 

Olimpiada Teologii Katolickiej, Konkurs Papieski

  • 3d-1, 3o-5,2a-7, 3k-2, 1ż-2, 2d-5, 2a-8 ;etapy szkolny  i okręgowy;
  • opiekun p. S. Rogalski