Miejsce studniówki

Kochani Maturzyści!!!

Komitet Studniówkowy udał się do Małachowa, gdzie w tym roku będziecie bawić się na studniówce w lokalu „Liliowy Staw”.

Gościniec „Liliowy Staw” to piękny stylowy obiekt posiadający 5 sal restauracyjnych, klimatyzowanych, z których jedna wykonana w stylu pałacowym, mogąca pomieścić 200 gości z pięknym hallem, kominkiem, stylowymi meblami może służyć , jako sala balowa, bądź sala konferencyjna i to w tej właśnie sali odbędzie się studniówka 2018r.

Druga sala wykonana jest w stylu dworkowym, która może gościć około 100 osób. Niepowtarzalny klimat podkreśla zapach świeżych kwiatów i świec, a w chłodne dni ciepło płynące z kominka zapewnia niecodzienną i miłą atmosferę.


W lokalu organizowane są przyjęcia weselne i komunijne, spotkania rodzinne, imprezy okolicznościowe i plenerowe, bankiety oraz szkolenia i studniówki.


Mając na względzie zadowolenie  klientów  właściciele obiektu dokładają wszelkich starań, aby zadbać o piękny wystrój  lokalu. Stoły dekorowane są żywymi kwiatami i świecami, piękne, przestronne wnętrze łączące tradycje z nowoczesnością. Fachowa obsługa zapewnia niezapomniane chwile spędzone w ”Liliowym Stawie”.

 

Zdjęcia lokalu możecie zobaczyć tutaj:

http://www.liliowystaw.pl/galeria.html