Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Mistrzostwa odbyły się 29 października 2018 r.  w hali  sportowej SP w Kowalewie Opactwie. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Antczak Weronika, Antczak Wiktoria, Dudek Wiktoria, Frankowska Angelika, Jachnik Marika, Król Natalia, Łukowska Nadia, Machnikowska Joanna, Piasecka Martyna, Struszczyk Lidia, Sypniewska Barbara, Szymańska Patrycja. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły II miejsce.

Wyniki naszej ekipy przedstawiały się następująco:
ZSZ Słupca – ZSE Słupca 0:1
ZSE Słupca – ZSP Zagórów 1:0
LO Słupca – ZSE Słupca 3:2

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki   Obraz może zawierać: 2 osoby, boisko do koszykówki i buty

opiekun: Ewa Bury                                                                                                                                  opracowała: Ewa Bury