Harmonogram Tygodnia Języków Obcych (28 września – 2 października)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach (jak już wiecie, czekają na Was atrakcyjne nagrody!!!)
W nadchodzącym tygodniu możecie wykazać się swoją wiedzą i kreatywnością!
Do czwartku 01.10 przyjdź do szkoły przebrany za znaną postać zza granicy lub symbol zagranicznego państwa lub miasta, pokaż się nam (zrobimy fotkę) a następnie na Facebooku wspólnie wybierzemy zwycięzcę!
Jeżeli jednak moda nie jest Twoją mocną stroną, a odwiedziłeś kiedyś ciekawy kraj, prześlij nam zdjęcie*, które wykonałeś podczas wyjazdu, a być może uda Ci się nas nim zachwycić 🙂 (Uwaga! Na zdjęciu musisz być widoczny) Nadal nie jesteś zainteresowany? Przygotowaliśmy także quizy, które mogą wpaść Ci w oko:
Poniedziałek 28.09 – Quiz muzyczny (muzyka w j. angielskim i j. niemieckim)
Środa 30.09 – Quiz językowy
Czwartek 01.10 – Quiz z wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych
Piątek 02.10 – Podsumowanie oraz wręczenie nagród
Biorąc udział w quizach, nie zapomnij wpisać swojego imienia i nazwiska, abyśmy wiedzieli, kogo nagrodzić 🙂
Quizy będą się odbywać w aplikacji Quizizz w godzinach popołudniowych, kody dostępu udostępnimy w poszczególne dni na naszym szkolnym Facebooku.
Oprócz tego na lekcjach j. angielskiego i niemieckiego pojawią się różne gry i zabawy (np. Fiszkowy King i Fiszkowa Queen u p. Szczap lub Deutsch-Meister u p. Wyrozumialskiej)
Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie udzielimy odpowiedzi! (p. Marta Marciniak, p. Agata Małolepsza, p. Anita Wyrozumialska)
* (Zdjęcia wysyłajcie na adres mailowy p. Anity Wyrozumialskiej, nauczycielki j. niemieckiego, w wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko, klasę oraz krótki opis zdjęcia: awyrozumialska@zseslupca.eu)
Czekamy na Was! We’re waiting for you! Wir warten auf euch!