Zawody rejonowe w piłce nożnej

8 marca reprezentacja Naszej szkoły w składzie: Karol Gorzelańczyk, Kacper Zaparty, Jakub Ciesielski, Kacper Kajdan, Kacper Matuszewski, Michał Błaszkowski, Nikodem Rzemyszkiewicz, Wojciech Patrzykąt, Wiktor Laskowski, wzięła udział w zawodach w piłkę nożną. Uczniowie po zwycięstwie w fazie grupowej 3:1 z zespołem z Kościelca, awansowali do półfinału gdzie zwyciężyli 1:0 z drużyną z Konina. Niestety w finale ulegliśmy drużynie z Turku 2:1. Wielkie brawa dla Naszych chłopców, którzy zostali drugą drużyną w rejonie.

Opiekunem podczas zawodów był Krzysztof Ratajczyk.

Zdjęcie przedstawia zawodników siedzących na trybunach.
Zdjęcie przedstawia zawodników siedzących na trybunach.

 

Zdjęcie przedstawia zawodnika odbierającego dyplom i puchar.
Zdjęcie przedstawia zawodnika odbierającego dyplom i puchar.

 

Zdjęcie przedstawia reprezentację naszej szkoły wraz z opiekunem panem Krzysztofem Ratajczykiem.
Zdjęcie przedstawia reprezentację naszej szkoły wraz z opiekunem panem Krzysztofem Ratajczykiem.