Ekonomik Szyje Dobro

Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie Emotkowe Pożeracze Smutków. W roku ubiegłym skupiliśmy się na szyciu emotek oraz poduch przytulaczy, którymi obdarowane zostały dzieci ukraińskie na terenie naszego miasta. Obecny rok szkolny poświęcony jest totalnemu freestyle’owi, czyli powstają przeróżne stwory, potwory, robale i inne kreatywne projekty, które tym razem będziemy sprzedawać na świątecznym kiermaszu a cały dochód przeznaczony będzie na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Spotykamy się cyklicznie w każdą środę od godz. 15.00 do 18.00. Chętne osoby zapraszamy serdecznie do wspólnego Szycia Dobra.

 

Uczestniczki spotkania
Uczestniczki spotkania

 

Młodzież biorąca udział w spotkaniu
Młodzież biorąca udział w spotkaniu

 

Uczennica w trakcie szycia na maszynie
Uczennica w trakcie szycia na maszynie

 

Uczeń w trakcie szycia na maszynie
Uczeń w trakcie szycia na maszynie

 

Praca wykonana podczas spotkania
Praca wykonana podczas spotkania

 

Praca wykonana podczas spotkania
Praca wykonana podczas spotkania