Zawody strefowe w Unihokeju

Nasi reprezentanci, po wygranej w zawodach powiatowych, w Kowalewie Opactwie wybrali się do Nowego Tomyśla.
W zawodach wzięły udział drużyny z: Nowego Tomyśla, Mosiny, Wolsztyna i Jarocina. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Mecze były emocjonujące, zacięte i bardzo wyrównane.
Rywalizację zakończyliśmy na 4 miejscu. Poniżej Nasze wyniki 👇
Nowy Tomyśl 2:1 Słupca
Jarocin 2:1 Słupca
Wolsztyn 1:3 Słupca
Słupca 1:4 Mosina
Ekonomik reprezentowali: Bartosz Jóźwiak, Karol Gorzelańczyk, Kacper Ciesielski, Łukasz Grzelak, Cyprian Banasik, Nikodem Rzemyszkiewicz, Adam Krzyżanowski, Piotr Beinek, Gracjan Sypniewski, Maksymilian Ostrovskyi, Kacper Matuszewski, Marcin Huderewicz
Kierownik drużyny: Gracjan Bączak 😎
Opiekun: Krzysztof Ratajczyk