Udział w V Turnieju Języka Angielskiego w Trzemesznie!
16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Turnieju Języka Angielskiego w Trzemesznie, organizowanym pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Trzemeszna. 
Uczestnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach:
Serdecznie gratulujemy! 

Organizacją wyjazdu zajęły sie panie Edyta Żelek i Dorota Szczap. 
Dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów przejazdu![]()

Uczniowie naszej szkoły rozwiązują zadanie konkursowe.
