Udział w V Turnieju Języka Angielskiego w Trzemesznie!

16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Turnieju Języka Angielskiego w Trzemesznie, organizowanym pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Trzemeszna. 👏
Uczestnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach:
📖 teście językowym
🎮 grywalizacji – w mieszanych drużynach ze wszystkich szkół.
🎉 Z ogromną radością informujemy, że Dominik Przepióra z kl.4r znalazł się w drużynie, która zdobyła 🥇 1. miejsce w grywalizacji!
Serdecznie gratulujemy! 👏👏
Organizacją wyjazdu zajęły sie panie Edyta Żelek i Dorota Szczap. 💐

Dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów przejazdu❤️

Może być zdjęciem przedstawiającym nauka i tabela

Uczniowie naszej szkoły rozwiązują zadanie konkursowe.