„Młodzi Świadomi”

👉 22 kwietnia 2026r. w klasie 4w odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach ogólnopolskiego programu „Młodzi Świadomi”. Zajęcia zostały poprowadzone przez pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy i dotyczyły kształcenia świadomych postaw prozdrowotnych oraz odpowiedzialnych wyborów młodych ludzi 🙂
Dziękujemy za wartościowe spotkanie i przekazaną wiedzę! 🫶🥰 https://www.facebook.com/share/p/1FkUBFAFtp/