22 kwietnia 2026r. w klasie 4w odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach ogólnopolskiego programu „Młodzi Świadomi”. Zajęcia zostały poprowadzone przez pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy i dotyczyły kształcenia świadomych postaw prozdrowotnych oraz odpowiedzialnych wyborów młodych ludzi
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.