Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy odwiedził EKONOMIK

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego w naszej szkole odbył się cykl spotkań w klasach maturalnych. Pani Anna Mokrzycka z Powiatowego Urzędu Pracy w Słupcy przedstawiła młodzieży procedurę rejestracyjną dla osób bezrobotnych, formy pomocy państwa dla osób poszukujących pracę oraz możliwości dalszego rozwoju dla osób, które już wkrótce będą absolwentami naszej szkoły.
Bardzo przydatne dla wielu osób były informacje związane z zakładaniem własnej firmy.
Każdy uczeń w ramach prezentu otrzymał pod koniec spotkania zakładkę do książki z hasłem motywującym do dalszego działania. Młodzież ma również możliwość bezpośredniego kontaktu z zaproszonym gościem w PUP Słupca.

Dla zainteresowanych:
Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
ul. Piastów 2
62-400 Słupca

Tel/Fax: (63) 275 14 44
e-mail: pup@pup-slupca.pl