DZIEŃ ABSOLWENTA W EKONOMIKU 18.09.2020 r. „Nie mówimy „Żegnajcie”, ale „Do zobaczenia”. Drodzy absolwenci!”
Pożegnaliśmy ABSOLWENTÓW
W dniu 18 września 2020 r. pożegnaliśmy absolwentów klas maturalnych:
4a (technik ekonomista) – wychowawczyni mgr Grażyna Garsztka,
4d – (technik organizacji reklamy i technik żywienia i usług gastronomicznych) wychowawczyni mgr Magdalena Jakubowska
4l (technik logistyk) – wychowawca mgr Arkadiusz Kania.
Nieco spóźniona uroczystość przebiegała w uroczystej i pogodnej atmosferze. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Starosta Powiatu Słupeckiego – Jacek Bartkowiak, założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług – Magdalena Górska oraz przewodnicząca Rady Rodziców – Edyta Tomczak. Podczas ciepłego pożegnalnego przemówienia, dyrektor szkoły – Karolina Rakowicz, wręczyła nagrody, wyróżnienia i bony dla tych spośród absolwentów, którzy przez cztery lata nauki w szkole osiągali bardzo dobre wyniki w nauce oraz podejmowali różne formy aktywności w samorządzie szkolnym, wolontariacie, sporcie, promocji szkoły w powiecie, województwie i kraju.
„Wisienką na torcie” było wręczenie przez założycielkę Wyższej Szkoły Handlu i Usług, Panią Magdalenę Górską oraz Starostę dwóch stypendiów w kwocie 15 tys. zł., umożliwiających sfinansowanie nauki w WSHiU w Poznaniu. Stypendia te otrzymali – absolwentka klasy 4a- Patrycja Woźniak oraz absolwent klasy 4d – Szymon Jóźwiak. Wśród wyróżnionych uczniów, którzy odebrali swoje nagrody z rąk dyrektor szkoły, mgr Karoliny Rakowicz oraz wicedyrektorów – mgr Agnieszki Pol i mgr Renaty Piotrowskiej – Woźniak, znaleźli się:
Absolwenci – NAGRODY ZA NAUKĘ – uczniowie klasy 4a technik ekonomista – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Patrycja Woźniak, Wiktoria Grzelak, Wiktoria Antczak, Angelika Frankowska, Paulina Wolniewicz
Absolwenci – INNE NAGRODY
Marcin Piątek – z klasy 4l – za reprezentowanie szkoły w zawodach strzeleckich; wychowawca pan Arkadiusz Kania
Miłosz Sypniewski – z klasy 4l – za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły (sztandar); wychowawca pan Arkadiusz Kania
Natalia Wieczorek – z klasy 4l – za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły (sztandar); wychowawca pan Arkadiusz Kania
Paulina Czapska – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu – wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Szymon Jóźwiak – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność szkoły- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Blanka Kozłowska – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu – wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Aleksandra Leśniowska – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu – wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Nadii Łukowskiej – z klasy 4d – za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Klaudia Molska – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność szkoły- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Martyna Piasecka– z klasy 4d – za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Dominka Podlasińska – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność szkoły- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Weronika Szymczykowska– z klasy 4d – za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Sandra Tygielska – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu – wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Julia Urbaniak – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność szkoły- wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Szymon Wawrzyniak – z klasy 4d – za szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu – wychowawca pani Magdalena Jakubowska
Wiktoria Antczak – z klasy 4a – za szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z języka polskiego w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolski 2020 oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Natalia Blejwas – z klasy 4a – za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Angelika Frankowska – z klasy 4a – za szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z geografii w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolski 2020 oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Krzysztofa Gorzelańczyka – z klasy 4a – za szczególne zaangażowanie w promocję oraz w działalność artystyczną na rzecz szkoły i laureata konkursów artystycznych– wychowawca pani Grażyna Garsztka
Adam Krych – z klasy 4a – za zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły i laureata konkursów artystycznych – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Lidia Struszczyk – z klasy 4a – za zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Barbara Sypniewska – z klasy 4a – za zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły, pełnienie funkcji sztandarowego oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Paulina Wolniewicz – z klasy 4a – za szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z geografii w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolski 2020 oraz pełnienie funkcji sztandarowego– wychowawca pani Grażyna Garsztka
Jakub Tomczak – z klasy 4a – za zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły – wychowawca pani Grażyna Garsztka
Patrycja Woźniak – z klasy 4a – za szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z języka polskiego w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolski 2020, w działalność artystyczną i pracę na rzecz samorządu uczniowskiego oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych.
Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 4b z wychowawczynią mgr Jolantą Górecką.
Chwile wspomnień ilustrowanych zdjęciami klas umiliły Asia Gawrońska z 3l oraz Weronika Sęk z 4l. Prowadzący uroczystość, Magda Kołodziejczak oraz Dominik Gadawski z 4b zakończyli ją słowami:
„Nie mówimy „Żegnajcie”, ale „Do zobaczenia”. Drodzy absolwenci – Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a w drodze do życiowych portów nie przeszkadzają Wam nawałnice i burze”.